95934-2019 - ResultatSverige-Växjö: Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Byggtjänst - Storkök
Referensnummer: KS 2018-00336
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50532000 Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Service samt reparationsarbeten avseende storköksutrustning med tillbehör.
Avtalet kan även omfatta installation och utbyte av utrustning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50532000 Reparation och underhåll av elektriska maskiner, apparater och tillhörande utrustning, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen