95986-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – System- och stödtjänster – Digitala personakter 3.0
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDigitala personakter 3.0
BeskrivningBodens kommun har behov av ett digitalt system för personalakter samt stödtjänster, och inbjuder er härmed att lämna anbud.
Intern identifierareKS-2025-58
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDigitala personakter 3.0