Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetsunderhåll Service, reparation av befintliga brandlarm Mjölby kommun
Referensnummer: UH-2018-179
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45312100 Installation av brandlarmssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för service, reparation av befintliga brandlarm.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45312100 Installation av brandlarmssystem, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45312000 Installation av larmsystem och antenner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen