2. Förfarande
Förfarande
Titel: Produktionsplanerare till projekt Haga, program Västlänken
Beskrivning: Resurskonsult med rollen som produktionsplanerare för projekt Haga, program Västlänken. OBS. Detta är samma roll som i upphandling KOM-416544, Trafikverkets behov har utökats till två resurser.
Intern identifierare: KOM-417068
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Resurskonsult med rollen som produktionsplanerare för projekt Haga, program Västlänken.
Intern identifierare: Produktionsplanerare till projekt Haga, program Västlänken