2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rörinspektionsbuss
Beskrivning: Tyresö kommun bjuder in leverantörer att lämna anbud på leverans av rörinspektionsbuss enligt denna kravspecifikation och bilagda handlingar. Anbudet ska vara skriftligt, komplett och omfatta samtliga krav som anges i förfrågningsunderlaget. Anbudet ska vara bindande för anbudsgivaren under den anbudstid som anges i förfrågningsunderlaget.
Intern identifierare: KSUH/2026:02
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144000 Motorfordon för särskilda syften
Ytterligare klassificering (cpv): 34114000 Specialfordon, 34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000