9617-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rekryteringstjänster – Rekryteringstjänster av högre chefer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRekryteringstjänster av högre chefer
BeskrivningUpphandling av rekryteringstjänster av högre chefer till Region Örebro län.
Intern identifierare25RS10739
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000