2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Provtagare saliv/oral fluid
Beskrivning: RFI för provtagare saliv/oral fluid.
Intern identifierare: RFI 202503
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33696000 Reagens och kontrastmedel