96321-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Lokalt åtgärdsprogram Tämnatån
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalt åtgärdsprogram Tämnatån
BeskrivningTierps Kommun upphandlar ett avtal för framtagande av underlag till lokalt åtgärdsprogram för Tämnarån.
Föregående meddelande543210-2025
Intern identifierare2025-48
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000