Denna upphandling avser icke sjukhusbunden förskole och skolinriktad rehabilitering för barn/ungdomar med förvärvade hjärnskador mellan 3-18 år som befinner sig i återanpassnings fas efter förvärvad hjärnskada eller som har behov av förnyade intensiva rehabiliteringsinsatser under senare uppföljningsfas.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85311300 Barn- och ungdomsomsorg, 85312000 Socialvård utan inkvartering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen