2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kalkning av sjöar, vattendrag och våtmarker
Beskrivning: Upphandlingen avser kalkning av sjöar, vattendrag och våtmarker i Ronneby kommun.
Intern identifierare: 25/19
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000