See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastväxlare El (leasing)
Beskrivning: Leasing och leverans av en styck Lastväxlare El.
Intern identifierare: HEM 2022/00260
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000