2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stängsel inklusive montering
Beskrivning: Upphandlingen avser Kraftstaden Fastigheter AB och Trollhättans Stads samlade behov av stängsel inklusive montage.
Intern identifierare: 2023/00355
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
Ytterligare klassificering (cpv): 45340000 Montering av stängsel, räcken och säkerhetsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Obligatoriska krav
Beskrivning: Övergripande frågor-ska besvaras av anbudsgivaren
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav
Beskrivning: Stängsel inklusive montage.