2. Förfarande
Förfarande
Titel: Räl- och befästningstillbehör
Beskrivning: Stadsmiljöförvaltningen inbjuder till att lämna anbud på leverans av räl- och befästningstillbehör avsedda för spårvägsbanan i Göteborg. Upphandlingen är uppdelad i sju separata huvuddelar och anbud kan lämnas på valfritt antal av dessa.
Intern identifierare: SMF-2025-00192
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34946000 Byggmaterial och tillbehör för järnvägsspår
Ytterligare klassificering (cpv): 34940000 Järnvägsmateriel, 34941000 Räler och tillbehör till dessa
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000