96577-2017 - ÄndringSverige-Helsingborg: Avfallsanalys
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av konsulttjänster.
Referensnummer: 2017-003, 2017-02-07
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79723000 Avfallsanalys
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser analystjänster avseende analyser av prover från NSR:s olika avfalls- och verksamhetsområden.