96650-2018 - ResultatSverige-Mora: Installation av elektriska ledningar och armatur
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal, löpande elarbeten i Älvdalen, 2017/67
Referensnummer: 2017/67
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal avseende löpande elarbeten i Älvdalen.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Löpande elarbeten vid reparationer, ny-, om- och tillbygnnationer.