See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av revisionstjänster - sakkunnigt biträde
Beskrivning: Upphandlingen avser upphandling av revisionstjänster, sakkunnigt biträde.
Intern identifierare: KS000370/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000