2. Förfarande
Förfarande
Titel: Levla samverkan
Beskrivning: Samverkansentreprenad för utvecklingsprojekt Levla
Intern identifierare: 25/14
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262000 Bygg- och anläggningsarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, med undantag för takarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000