2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal - Planering och Leverans av Kök
Beskrivning: Upphandlingen avser ”Ramavtal - Planering och Leverans av Kök”, inom beställarens fastighetsbestånd. Leverantören ska planera och leverera kök, dvs. stommar, bänkskivor, diskbänkar etc. enligt Rambeskrivningen.
Intern identifierare: HB/2023:542
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000