96748-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Glas
Stockholms stad, Fastighetskontoret, 212000-0142, Box 8312, Externa resurser, Att: Mikael Rogeman, Stockholm 104 20, Sverige. E-post: mikael.rogeman@projektbyran.se
Byggentreprenader
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 16.12.2016, 2016/S 243-444122)
Angående:
CPV:14820000 Glas, 44221000 Fönster, dörrar och liknande föremål
Glas