96752-2018 - ÄndringSverige-Tumba: Programvara och informationssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
System elevdatabas adm
Referensnummer: 2017:339
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Botkyrka kommun avser att ersätta nuvarande system för administration och elevdatabas.