96753-2018 - ÄndringSverige-Åkersberga: Tjänster för drift av anläggning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift av Söra simhall och Solskiftesbadet
Referensnummer: 2018-12
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79993100 Tjänster för drift av anläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar driften av Söra simhall samt Solskiftesbadet.