2. Förfarande
Förfarande
Titel: Systemstöd för Ekonomi- och lagersystem
Beskrivning: Avtalet omfattar tjänster kopplade till Visma Business, Medius samt WMS-system för Liseberg och webbapplikationen Stella. WMS-systemet avser den senaste versionen och Stella är en egenutvecklad Lisebergsapplikation (ett digitalt beställningssystem). - Förvaltning - Support - Utveckling och uppgradering - Utbildning av Lisebergs personal
Intern identifierare: 24-0356
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000