Huvudsaklig verksamhet Flygplatsrelaterad verksamhet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
F&B Göteborg Landvetter Airport
Referensnummer: SDA 2021-00827
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Concession of Food and Beverage at Göteborg Landvetter.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Koncessionen är uppdelad i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster, 55300000 Restaurang- och serveringstjänster, 55400000 Dryckesservering, 55500000 Matsalstjänster och catering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
LUK - tjänster- och byggkoncessioner