96889-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Skyltar till naturreservat
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkyltar till naturreservat
BeskrivningLänsstyrelsen inbjuder er härmed att inkomma med anbud avseende upphandlingen Skyltar till naturreservat
Intern identifierare512-16655-2022
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 79415200 Rådgivning avseende design, 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 79820000 Trycktjänster, 79822500 Grafisk formgivning, 92533000 Tjänster i naturreservat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del