96903-2025 - Resultat
Sverige – Passerkontrollsystem – Installation av passerkontrollsystem på Lillängen 1:5, Hus 1-9
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInstallation av passerkontrollsystem på Lillängen 1:5, Hus 1-9
BeskrivningHammaröbostäder upphandlar en (1) leverantör att installera system för passerkontroll, bokning och porttelefon i fastigheter på Lillängen 1010, Hus 1 - 9, Skoghall. Entreprenaden kommer att bedrivas etappvis.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42961100 Passerkontrollsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104217:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 42961000 Manöver- och styrsystem, 79993000 Tjänster för servicesystem och drift av anläggning