96964-2021 - ResultatSverige-Karlstad: Putsning och avjämning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mur- och putsarbeten
Referensnummer: 0437-20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45262320 Putsning och avjämning
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet avser löpande avrop av mur- och putsarbeten.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45262320 Putsning och avjämning, 45262500 Murning och tegelläggning, 45262522 Murning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen