See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för rådgivning i trafikuppdrag
Beskrivning: Trelleborgs kommun bjuder in till anbudsgivning.
Intern identifierare: KS 2025/477
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311200 Konsulttjänster för transportsystem
Ytterligare klassificering (cpv): 71311210 Konsulttjänster för vägar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000