96997-2026 - Resultat
Sverige – Finansiell revision – Finansiell revision
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFinansiell revision
BeskrivningUpphandling av Finansiell revision.
Intern identifierare23.3-13749-2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212100 Finansiell revision
Ytterligare klassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000