97073-2024 - Resultat
Sverige – Uthyrning eller leasing av egen fast egendom – Hyresvärdsupphandling lokaler för daglig verksamhet, Karlskrona
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHyresvärdsupphandling lokaler för daglig verksamhet, Karlskrona
BeskrivningUpphandlingen avbryts
Intern identifierare2023/8778 2.6.1
Typ av förfarandeKonkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 70200000 Uthyrning eller leasing av egen fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000