97079-2026 - Resultat
Sverige – Byggnation av byggnader med flera funktioner – SÄBO Hackel - totalentreprenad i partnering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelSÄBO Hackel - totalentreprenad i partnering
BeskrivningKinda kommun inbjuder härmed till anbudslämning för byggnation av nytt Särskilt boende (SÄBO) på Hackel i Rimforsa, en entreprenad i partnering.
Intern identifierare25/116
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45211350 Byggnation av byggnader med flera funktioner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000