Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75222000 Civilförsvarstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79417000 Konsulttjänster för säkerhet
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Värde