97135-2024 - Resultat
Sverige – Brödprodukter, färska bakverk och kakor – Färdiga smörgåsar och konditorivaror - Söderhamn
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFärdiga smörgåsar och konditorivaror - Söderhamn
BeskrivningUpphandlingen avser köp av färdiga smörgåsar och konditorivaror (diverse fikabröd, tårtor och liknande) för Söderhamns kommun, Hälsinglands Utbildningsförbund, Faxeholmen AB och Söderhamn Nära AB.
Intern identifierare14016
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
Ytterligare klassificering (cpv): 15811511 Färdiga smörgåsar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFärdiga smörgåsar och konditorivaror - Söderhamn