Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45211300 Byggnation av bostäder
Leveransplats
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)
Land: Sverige
Kompletterande information: Simrishamn
Värde