See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Event- och scenteknik m.m. för uppdrag över 50 000 SEK exklusive moms
Beskrivning: Event- och scenteknik för löpande uttag under avtalstiden.
Föregående meddelande: 005745-2020
Intern identifierare: 20/7
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Event- och scenteknik m.m. stora uppdrag