2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel grossist
Beskrivning: Delområde 1: Livsmedel/dryck/fisk Delområde 2: Mejerivaror
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 - Livsmedel
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2 - Mejeriprodukter