Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal markis- och persiennarbeten
Referensnummer: Dnr 2.2.1-284-2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45421144 Monteringar av markiser
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45420000 Snickerimonteringar, 45421140 Inmontering och installation av byggnadsdelar av metall utom dörrar och fönster, 45421143 Monteringar av persienner