97317-2025 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll – Mekaniska tjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMekaniska tjänster
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för mekaniska tjänster inom tre verksamhetsområden. Efterfrågade tjänster är: • Svetsningsarbeten • Rivningsarbeten • Underhållsarbeten • Monteringsarbeten • Installation av processutrustning • Projektledning • Konstruktion Verksamhetsområdena är: • Dricksvatten • Spillvatten • Dagvatten
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95633:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll