Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal storköksarbeten 20180916
Referensnummer: 18/131
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50882000 Reparation och underhåll av restaurangutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal storköksarbeten
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 50000000 Reparation och underhåll, 50800000 Diverse reparationer och underhåll, 50880000 Reparation och underhåll av hotell- och restaurangutrustning, 51500000 Installation av maskiner och utrustning, 51542100 Installation av maskiner för matframställning