9735-2019 - ResultatSverige-Stockholm: Låssmedstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal lås- och larminstallationstjänster
Referensnummer: 18/130
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45312000 Installation av larmsystem och antenner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen