2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skafferiavtal
Beskrivning: Skafferiavtal
Intern identifierare: 24/105
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsformulär
Intern identifierare: 24/10500
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation Webbutik
Beskrivning: Skafferivaror