Upphandling av 330st cirkulationsvagnar som är anpassade för AGV till sjukhusområdet i Malmö. Därtill kopplad option på ytterligare 500st.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 42418900 Last- eller hanteringsmaskiner, 42418910 Lastningsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen