Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Leveransplats
Postadress: Kungsbacka Kommun
Ort: Kungsbacka
Postnummer: 434 81
Del av land (NUTS): Hallands län (SE231)