97747-2025 - Resultat
Sverige – Installation av telekommunikationsutrustning – Västfastigheter Entreprenad TELE-DATA Område Göteborg
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelVästfastigheter Entreprenad TELE-DATA Område Göteborg
BeskrivningVästfastigheter Bygg och Förvaltning avser upphandla fortlöpande entreprenader i det dagliga arbetet som omfattar underhålls och om/tillbyggnadsarbeten samt för den löpande driften och gäller för samtliga verksamheter inom Västra Götalandsregionen, Område Göteborg avseende entreprenad tele- data.
Intern identifierareSFSS 2024–00851
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45314000 Installation av telekommunikationsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000