Kort beskrivning
Denna upphandling avser inrättande av ett dynamiskt inköpssystem (DIS) för diverse olika utbildningsinsatser. Upphandlingen genomförs i två steg:
Steg 1 - Ansökningsfas
och
Steg 2 - Anbudsfas.
Upphandlingen är indelad i 11st olika utbildningsområden:
2. Organisationsutveckling
5. Social hållbarhet