97794-2023 - ResultatSverige-Linköping: Keramikplattor
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Keramiska plattor
Referensnummer: 22/161
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44111900 Keramikplattor
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser införskaffande och lagerhållning och visning av
keramiska plattor.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44111600 Golvplattor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen