Tingsryds kommun avser upphandla digitala lås till ytterdörrar, portar och befintliga medicinskåp.
Med option att vid behov köpa digitala medicinskåp och nyckelskåp.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44521100 Lås, 44522400 Låsdelar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen