See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tallbacksskolan om- och tillbyggnad
Beskrivning: Projektet innefattar renovering av befintligt ventilationssystem och tillbyggnad för två nya fläktrum vid Tallbacksskolan i Månkarbo, Tierps kommun. Projektet ska utföras som en totalentreprenad.
Föregående meddelande: 543210-2025
Intern identifierare: 2025-58
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000