98074-2021 - ResultatSverige-Karlstad: Golvbeläggningar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Golvläggning och plattsättning
Referensnummer: 0438-20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44112200 Golvbeläggningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet avser löpande avrop av golvläggnings- och plattsättningstjänster.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44112200 Golvbeläggningar, 45430000 Golvbeläggning och väggbeklädnad, 45431000 Golv- och plattläggning, 45431100 Läggning av golvplattor, 45431200 Montering av väggplattor, 45432100 Golvläggning och beläggning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen