2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss - Operationslampor
Beskrivning: Region Skåne planerar eventuellt en upphandling av Operationslampsystem och bjuder in leverantörer att inkomma med synpunkter på Administrativa föreskrifter, Avtalsmall och delar av Kravspecifikation.
Intern identifierare: KI260008
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31524110 Operationslampor