98148-2022 - ÄndringSverige-Uppsala: Luftfilter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Luftfilter till ventilationssystem
Referensnummer: KSN-2021-01400
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42514310 Luftfilter
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal avseende inköp av diverse luftfilter för ventilationssystem i kommunens fastigheter.